Blog.er.cz - malý nevýznamný blog;-)
01
11

Super pařba

Když si někdo udělá srandu a napíše story pro trapasy mládežnického časopisu, může to být doopravdy skvělá zábava... Ať už to je pravda či ne;)


"Ahoj, neuvěříš, co se mi zase stalo. Minulý týden jsem byla pozvaná na fakt hustou pařbu. Fakt hukot. Martin z vedlejší třídy slavil své 12. narozeniny. Jeho rodiče odjeli pryč, a tak jsme měli celý barák na smažbu, až do desíti hodin. Bylo pozváno asi 30 lidí, mezi nimi i můj idol Dennis!!! Těšila jsem se jak babka na důchod. Přišla jsem pozdě, protože pozdní příchody jsou IN. Takže když jsem kolem šesté klepala na dveře, cítila jsem se hustě. Už zdálky jsem slyšela tu tvrdou hudbu. Bravo Mix hrál na plné pecky. Párty byla fakt rozjetá, zvláště co přišli starší kluci (13) a přinesli kolu a flašku vína. Všichni byli přiopilí a já si myslela, že teď na Dennise vážně zapůsobím. Rozepla jsem si halenku a ladným krokem jsem se k němu přiblížila. Vážně skvěle jsme se bavili a už jsem myslela, že k něčemu dojde. Zrovna když se ke mě přiblížil na dva metry, zazvonil můj cool mobil s melodií O-Zone. Byl to táta, že musím být doma už o půl deváté! To bylo fakt trapné, protože ostatní mohli až do devíti hodin večer! Nejradši bych se propadla. Co si jen teď o mně Dennis pomyslí?! Ale později jsme se potkali na další pařbě a dostali jsme se k sobě až na metr. Hard core. Začali jsme spolu chodit a brzy se mě dotkne. Cítím vzrušení."

Anděla, 11Musel jsem to sem napsat, poněvadž když to při obědě podal kamarád jeho skvělým vypravěčským stylem, tak jsem se málem udusil smíchy...

Bohužel neznám původní zdroj, takže ho zde nemohu uvést, předpokládám, že se jednalo o nějaký boys & girls časopis typu Bravo.

Tomy | Přidat.eu záložku


« Předchozí - Následující »
---------------------------------------------

 

Komentáře

Nikdo ještě tento příspěvek nekomentoval. Buďte první!
 

Přidání komentáře

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat